سلام به همه کاربران همیشگی کدینو ! امیدوارم که همتون حالتون خوب و حنجره صوتی تون خوب باشه چرا که کار با این نرم افزار پرده صوتی خوبی میخواد .

تقدیم میکنم دستیار صوتی کدینو ! که از زبان فارسی پشتیبانی میکنه البته فقط به کلماتی که من به کامپیوتر یاد دادم میتونیم استفاده کنیم :)

انتظار از این نیست که مثل دستیار گوگل باشه و هر چیزی خواستید بکنه ولی تا حدی که میتونم و در توانم هست خلاقیت به کار میبرم و این نرم افزار رو به یه غول تبدیل میکنم 

قضیه از این قرار بود که چندی پیش توی اخبار نشون دادن که دانشجو های ارشد نمیدونم کدوم شهر نرم افزار دستیار صوتی فارسی رو ساختن برای اندروید 

بعدش خانواده تا اینو دیدن گفتن که نمیتونی تو بسازی :)

قبول خب من نمیتونم فعلا واسه اندروید نرم افزار بسازم :) ولی با افتخار در عرض 10 ساعت نشستن پشت کامپیوتر تونستم که یه چیزی رو بسازم و الان قشنگ کلمات فارسی رو حالی میشه و درخواست هارو انجام میده 

در خواست من از شما دوستان اینه که هر چیز مفیدی که به نظرتون خوبه توی نرم افزار باشه رو توی دیدگاه ها بگید تا من بهش اضافه کنم :) هر چی زهنتون اومد 

لیست دستوراتی که تا الان تونستم به کامپیوتر یاد بدم 

امکان پخش آهنگ اتفاقی اضافه شد  /

امکان کم و زیاد کردن صدای ویندوز اضافه شد /

امکان عکس برداری از صحفه اضافه شد /

باز کردن نرم افزار هایی مانند      مرورگر کروم / کنترل پنل / نوت پد ویندوز /  مای کامپیوتر و   اضافه شد/

امکان پاسخ گویی به سوالاتی مانند      ساعت چنده    اضافه شد /

امکان باز کردن سایت های عمومی مثل       اینستاگرام    /  کدینو     اضافه شد / 

امکان ساخت فایل فشرده تنها با صدا   اضافه شد /

در حال رفع مشکل اجرای یک برنامه به صورت چند بار :   رفع شد و الان به خوبی کار میکند :)

در حال ساختن فایل نصبی نهایی   توجه لینک دانلود فردا ساعت 6 بعد از ظهر در دسترس قرار خواهد گرفت :)

چالش برنامه نویسی در قرنطینه : دستیار صوتی

,افزار ,نرم ,امکان ,رو ,صوتی ,    ,نرم افزار ,شد امکان , اضافه شد ,اضافه شد
مشخصات
آخرین جستجو ها